PRODUKCIJA

Kieto kuro katilai

Dujų generaciniai katilai Granuliniai katilai

Interjero katilai

Židiniai su šilumokaičiu

Kontaktai

attack kontaktai

Vadybininkas:
8 640 60280

UAB „Mikludava“
Stoties g. 49E, Marijampolė
Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

APIE GAMINTOJĄ

Įmonė VERNER a.s., - nuo pat jos įkūrimo 1992 metais, sėkmingai dirba ne tik Čekijos rinkoje, bet ir Vakarų Europoje, Skandinavijoje bei Rytų Europoje, kur eksportuoja didžiąją dalį produkcijos. Įmonė VERNER specializuojasi kieto kuro deginimu paremtų šildymo sistemų vystyme bei gamyboje. Prioritetas teikiamas inovatyviems ir pačios aukščiausios kokybės produktams. Nuolat plečiama pasiūla apima interjero, buitinius, granulinius bei pramoninius katilus. Progresyvi investicijų strategija leido įsisavinti naujausias gamybos technologijas bei sukurti pažangią gamybinę bazę.

VERNER išskirtinai orientuojasi į kokybę, tai reiškia, jog techninis produktų lygis bei kokybė niekados nebus aukojama, siekiant geresnių kainų ar pardavimų. Visa tai patvirtina įmonei suteiktas virinimo proceso sertifikatas pagal EN ISO 3834-2:2006 bei įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001:2008, kurios efektyvumas nuolat keliamas.

Filosofija

Energijos suvartojimas nuolat auga

Ironiška, tačiau žmonija vertina tik tai, kas yra reta. Saulės, vandens bei vėjo energija vis dar nėra pilnai išnaudojama, o fosilinis kuras vis dar populiariausias energetikos srityje. Deja šio kuro naudojimas ženkliai teršia aplinką. Netgi pats žmogus, būdamas gyvas ir kvėpuojantis organizmas, aktyviai prisideda prie CO2 kiekio didinimo atmosferoje.

Bet vargu ar nustosime kvėpuoti

Kaip ir nesustabdysime fermentacijos procesų gamtoje, kurių metu gaminasi metano dujos. Mes tik galime prisidedėti prie aplinkos išsaugojimo, pasirinkdami teisingą šildymo sistemą bei kurą.

Biomasės kurenimas minimaliai teršia aplinką CO2 dujomis

Biomasė yra priskiriama prie atsinaujinančių energijos šaltinių, o jos potencialas didžiulis ir nėra pilnai išnaudojamas.

Išsaugokime neatsinaujinančius energijos šaltinius mūsų vaikams!

Šildymas šiuo metu yra vienas aktualiausių socialinių - ekonominių klausimų. Įmonė VERNER nuolat ieško optimalaus sprendimo šildymo srityje - patogaus, ekonomiško bei ekologiško. Šiandien viena iš priimtiniausių kuro rūšių, atsižvelgiant į ekologiškumą bei kainą yra biomasė. Tuo tarpu VERNER technologijos leidžia ypač efektyviai išnaudoti biokurą.

APIE GAMINTOJĄ TEHCNINIS APTARNAVIMAS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI KONTAKTAI
© 2022 UAB “Mikludava” Svetainių kūrimas - Dizaino Arkliukas